Prisijungimo vardas - knygelės numeris

Pirmą kartą jungiantis prie sistemos slaptažodis sudarytas iš pirmų trijų gatvės raidžių, gatvės numerio ir buto numerio

Pvz. Ąžuolo g. 13 - 3 slaptažodis yra ąžu133

Pvz. Šv. Jokūbo g. 24A - 12 slaptažodis yra šv.24a12

Pvz. V. Kudirkos g. 31 slaptažodis yra v.k31

Elektroninė tikrinimo kamera - vamzdynuose, ventiliacijos kanaluose, šachtose bei dūmtraukiuose defektams nustatyti.
Daugiabučiuose namuose ir kitos paskirties pastatuose, nuotekų vamzdynuose nuolatos susidaro kamščiai, sumažėja tinklų pralaidumas, nuotekų sistema nustoja normaliai funkcionuoti. Gyventojai nuolat susiduria su tomis pačiomis vamzdyno ir kanalizacijos problemomis. Vanduo nuolat kyla arba vamzdžiai vis užsikiša. Dėl tos pačios priežasties kviečiama avarinė tarnyba. Taip pat daug gauname nusiskundimų dėl ventiliacijos blogo veikimo.  Minėtoms  problemoms spręsti UAB „Druskininkų butų ūkis“ įsigijo elektroninę tikrinimo kamerą. Kameros kabelio ilgis 30m. ir turi  metrų žymėjimą per visą kabelio ilgį. Užfiksuotas vaizdo įrašas  tiesiogiai  darbo vietoje peržiūrimas valdymo bloke. Dirbant su šia  kamera, operatyviai nustatomi defektai vamzdynuose, ventiliacijos kanaluose  bei šachtose, dūmtraukiuose. Apžiūrint  ir tikrinant nuotekų vamzdynus, bus  atliekama vamzdynų, ventiliacijos kanalų  diagnostika:

 

  • nustatomas vamzdyno nuolydis, įlinkimai, įtrūkimai;
  • matomas vamzdyno susidėvėjimas ir būklė, vamzdynų sujungimų būklė;
  • numatoma tiksli vamzdynų pažeidimo vieta, atstumas;
  • ventiliacijos kanalų neveikimo priežastys.

 

Profesionalios vaizdo sistemos vamzdžių tikrinimui (vaizdo kameros) vaizdas ir nuotraukos įrašomos į SD kortelę, nurodant data, laiką. Nustačius defektus, informacija apie vamzdynų defektus įrašoma į bendrovės duomenų bazę. Gauta medžiaga pasitarnaus profilaktiniams – remonto darbams ar  skubiai avarijų likvidavimo atvejams nustatyti ir pašalinti. UAB “Druskininkų butų ūkis“ specialistams atlikus aukščiau minėtus darbus, pilnai atstatomas nuotekų vamzdynų pralaidumas ir užtikrinamas jų funkcionalumas ateityje.

 

Nuoroda į Failą Reportažas 2018